Programy / Narzędziowe
JPEGmini Pro 1.9.7.0 (x32/x64)[ENG][Portable]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2017-08-13 01:28:56
Rozmiar: 7.73 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-08-13 19:59:44
Seedów: 41
Peerów: 24


Komentarze: 0

"JPEGmini to niewielka i bardzo szybka aplikacja, pozwalająca w łatwy sposób redukować rozmiar plików JPEG z zachowaniem ich oryginalnej jakości. Dzięki niej bez zbędnego wysiłku zwiększymy ilość wolnej przestrzeni na dysku twardym z zachowaniem pełnej kolekcji fotografii.

Program kierowany jest w głównej mierze do pasjonatów fotografii, którzy gromadzą na komputerze setki czy nawet tysiące zdjęć, ale nie tylko. Dzięki prostej obsłudze korzystać z JPEGmini mogą również amatorzy, chcący zredukować ilość przestrzeni zajmowanej na dysku przez pliki graficzne w formacie JPEG. Narzędzie bazuje na zaawansowanych autorskich algorytmach, które zdaniem twórców potrafią zmniejszyć ponad 5-krotnie rozmiar pojedynczej fotografii.

Praca z programem ogranicza się do wczytania zdjęć, których rozmiar chcielibyśmy zoptymalizować. To w zasadzie jedyna czynność, jaką musi wykonać użytkownik. Po zdefiniowaniu kolekcji zdjęć (oferowane jest wsparcie dla metody 'przeciągnij-i-upuść') aplikacja automatycznie przystępuje do redukcji ich rozmiaru. W głównym oknie JPEGmini wyświetlane są statystyki, informujące o zaoszczędzonej przestrzeni dyskowej i poziomie optymalizacji."

homepage: http://www.jpegmini.com/pro

Screen: http://pics.tinypic.pl/i/00925/sq2zidpftufl.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://ipv4.tracker.harry.lu:80/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://tracker.zer0day.to:1337/announce
  • http://explodie.org:6969/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 Ex-Torrent-orgs.pl

Najlepsze strony Torrentowe